*

Evdeki Odanızı Kiralayarak Para Kazanın

Genellikle kendi evlerinde yalnız yaşayan kişiler tarafından tercih edilen bu kazanç yöntemi, fazla odaların kiralanması ile gerçekleşmektedir. Ancak kişinin oturduğu evin illaki kendisine ait olmasına gerek yoktur. Kişi çıktığı evin zamanla kendisi için büyük olduğuna karar verebilir ve bunun ardından oturduğu evin herhangi bir odasını kiraya vererek her ay ödediği kiraya destek olmasını sağlayabilir. Peki, evdeki odanızı kiralama konusunda neler yapabilirsiniz? Şimdi bunlara daha yakından bakalım.

Evinizin odasını nasıl kiralayabilirsiniz?

Evinizin herhangi bir odayı kiralamak istiyorsanız ve öğrenciyseniz, bunun için öncelikle arkadaş çevreniz ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında Facebook üzerinde yer alan öğrenci sayfalarına bilgi bırakabilir ve sayfada yer alan kişilerin sizlere dönmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı durum son zamanlarda popüler hale gelen Twitter için de geçerlidir. Bu sosyal ağlarda yer alan öğrenci gruplarının sayfalarına ulaşmanız ve evinizin odasını kiralamayı düşündüğünüzü belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bunların dışında internet üzerinden verilen ilanlar da aynı şekilde evinizin odasını kiralamanıza olanak sağlar. İnternet sitelerinden birine verdiğiniz ilanda talep ettiğiniz tüm şartları belirtebilir ve bu şekilde sizinle gereksiz yere iletişime geçmelerini önleyerek direkt verdiğiniz ilanla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.

Evinizde oda kiralama fiyatı tamamen sizin belirleyeceğiniz aralıklarda olabilir. Buna kira bedelinize göre ya da evinizin kalitesine göre karar verebilirsiniz. Tabi bunların yanı sıra oda kirası konusunda kiralamak isteyen kişi ile pazarlık yapma hakkınızda bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kosgebden İş Kredisi Nasıl Alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

gebzede nikahşekeri isi eve nasil alabiliriz (6)alan adı kiralayarak para kazanma (1)hdd kiralama para kazanma (1)sakarya hendek evde iş (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
  1. Sıdıka dedi ki:

    Ankara sincanda oturuyoruz 3 kişiyiz nikah şekeri vs. Her işi yaparız

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|