*

Eve Çamaşır Mandalı İşi Veren Firmalar

Çamaşırları tutturmak için kullandığımız mandallar süslenerek çok şık objeler yapılabiliyor. Özellikle tahta mandallardan oyuncaklar, şık ayraçlar, resim tutturmalıklar ve hediyelik şık mandallar yapılıyor. Hediyelik sektörünün zengin çeşitleri arasında büyük ilgi gören süslü püslü tahta mandallar evlerde ek iş yapan kişilerin elinde şekilleniyor. Evde elişleri yaparak para kazanmak isteyenler için bulunan iş seçeneklerinden biri olan mandal süsleme işi en zevkli yapılan işler arasında ilk sırada yer alıyor.

Mandallar renkli süslemeler yapıştırarak, boyanıp süslenerek şık birer objeye dönüştürülüyor. Mandalların üzerini düğme, fiyonk, kurdele gibi objelerle süslemek için evde çalışan kişiler tercih ediliyor.Hediyelik firmaları bu mandalları çeşitli amaçlarla ve süslü çamaşır asmak isteyenlere daha kolaylıkla satıyorlar. Eğer ev konforunda iş yaparak para kazanmak isterseniz hem kolay hem de çok zevkli olan bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. İster tek başına, isterseniz de eşiniz, komşunuz hatta çocuklarınızla ekip kurarak ek işler yapabilirsiniz.

Evlere mandal işi veren firmalar malzemelerini ve mandalları kapınıza kadar teslim ediyor. Biten işleri de kapınızdan teslim alıyor. Ödemeler mal tesliminde yapılıyor. Büyük ilgi gören çamaşır mandallarını süsletmek için birçok firma evlere mandal işi veriyor..

Evde mandal işi veren firmalara internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca duvar panolarındaki ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan arkadaşlarınız yoluyla da eve mandal işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorum bölümüne kötü niyetli aramalara neden olmamak için telefon yazmadan, adınızı, soyadınızı ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eve Boncuk İşi Veren Firmalar 2014 başlıklı makalemizde Evde boncuk işi yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

evlere çamaşır mandalı (1)ipek çamaşır mandalı iletişim (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

17 Responses to “Eve Çamaşır Mandalı İşi Veren Firmalar”

Sayfalar: [2] 1 » Show All

 1. 17
  tugba Says:

  tekirdag süleymanpaşada otruyorum işe ihtiyacım war yardımcı olursanız sevinirim

 2. 16
  ayljn Says:

  Açık is lazm yardımcı olurmusnuz

 3. 15
  ipek Says:

  Ankara keciorende oturuyorum ise cok ihtiyacim var donerseniz sevinirim

 4. 14
  -özlem Says:

  samsunda oturuyorum mandal işi nikah şekeri kına paketleme davetiye katlama boncuk işi kısaca elimden her iş gelir acil dönerseniz sevinirim

Sayfalar: [2] 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |