*

2014-Yılı-Evlere-Ek-İş-Nasıl-AlınırEve Ek İş Nasıl Alınır

Evde zevk alarak yapılacak ve zaman geçtikçe pratikkazanacağınız birçok işçeşidi var. Bu işleri ek işolarak boş zamanlarınızdakolaylıkla yapabilirsiniz.Evde yapılan işlerle evinigeçindiren çok sayıda kişi bulunuyor. Ev hanımları,erkekler, öğrenciler gibiisteyen herkes için evdeyapılacak ek işlerbulunuyor.

Her çeşit dikiş nakış işleri, takı yapımı, etiket İşi, davetiye hazırlama- katlama işi, oyuncak yapmak, paketleme İşi, iplik temizleme işi, kurdeleişi, tespih işi, yemek hazırlama, mandal işi, boncuk işleme, kına paketi hazırlama, nikah şekeri ve kalem montajı işi de el emeğine dayalı ek gelir getirecek işler arasında bulunuyor. Bu işlerin hepsi evlerde çalışan kişilere veriliyor. İşverenler el emeği gerektiren, ancak oyalayıcı olan bu işleri atölyelerinde değil de evlerde çalışanlara yaptırmayı tercih ediyorlar.

Evde çalışmak için iş arayanlar eve iş veren firmalara en kolay internetten ulaşabilirler. Firmalar internet ilanları ile geniş kitlelere ulaşabiliyor. Ancak duvar panolarına, otobüs duraklarına asılan ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan arkadaşlarınızdan da eve ek iş veren firmalaraulaşabilirsiniz. Eve ek iş almak isteyenler yorum bölümüne adını, soyadını ve mail adresini yazarak firmalardan gelen teklifleri de değerlendirebilirler. Ancak yanlış aramalara meydan vermemek için lütfen telefon yazmayın.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

2 Responses to “Eve Ek İş Nasıl Alınır”

  1. 2
    Burcu gürkök Says:

    Ankara mamak türközünde oturuyorum ve el becerilerim ve hayal gucum yuksektır aktif calısırım.

  2. 1
    özge kuş Says:

    esenyurta oturuyorum.elim çabuktur iş istiyorum.

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |