*

Eve El İşi Veren Firmalar

Evde El İşi Yaparak Para Kazanma

Her kadının el işlerine yatkınlığı vardır. Örgü, dantel, tığ işi, dikiş, nakış, boncuk işleme, takı yapmak, boncuk dizmek, tığla oyuncak yapmakgibi el işleri yaparak ekmeğini kazanan birçok kadın bulunuyor. Bazıları bu işleri tam zamanlı, bazıları da boş zamanlarda ek iş olarak yapıyor. Evde her kadının zevkle yapacağı el işi gibi ek işler bulunuyor. Herkesin el becerisine ve zevkine uygun olan işi yaparak para kazanacağı ekişler ev hanımlarına geçim kaynağı olabiliyor. Günümüzde el emeğine dayalı işlere olan talep çok fazla. Eve iş veren firmalar oyalayıcı el işlerinievlerinde oturarak para kazanmak isteyen kişilere yaptırıyor. Büyük firmalar evde grup kurarak çalışan kadınlara ulaşarak işlerini daha hızlıtamamlanmasını tercih ediyor. İster bireysel, ister kendi ekibinizi kurarak kedi işinizin patronu olmak ister misiniz?

Firmalar evde çalışanlara yapacakları ürünün malzemeleri ve örnek modeli teslim ediyor, işi teslim alırken de ödemeyi yapıyor. Size zevkli elişlerini yapmak kalıyor. Evde örgü, dantel örerek, oya yaparak, takı hazırlayarak, abiyelere boncuk dikerek para kazanıp boş vakitlerinizideğerlendirebilirsiniz. Zevkle yapılan bu işlerde zaman içinde pratik kazanarak daha hızlı üretim yapabilirsiniz. Evde el işlerini eşiniz, komşunuz, kayınvalideniz, anneniz bazen çocuklarınızla bile yapabilirsiniz.

Evde El İşi veren firmalara internetten, ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan kişilerden ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorum bölümüneisim, soyisim ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için telefon yazmamanız iyi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Eve Çamaşır Mandalı İşi Veren Firmalar başlıklı makalemizde Evde Çamaşır Mandalı İşi 2014 ve Evlere mandal işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

3 Responses to “Eve El İşi Veren Firmalar”

 1. 3
  Hülya Says:

  Aile butcemize katkıda bulunmak için evde yapabileceğim is ariyorum

 2. 2
  mustafa Says:

  eşimle birlikkte evde ek gelir istiyorum mandal yapımı tesbih yapımı evde yapıla bilecek ne iş olursa yaparız

 3. 1
  NURTEN Says:

  kütahya ve eskişehirde evde yapılabilecek iş arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |