*

Evlere İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

Evde oturarak yapılabilen pek çok farklı iş bulunmaktadır. Bunlardan biri de evde iplik temizleme işi olarak karşımıza çıkmaktadır. İş veren firmalara yapılan başvuruların ardından gerçekleşen iş alımı ile işe başlamak ve kısa sürede para kazanmak mümkün olmaktadır.

Evlere iplik temizleme işi veren firmalar, özellikle büyük şehirlerde kolaylıkla ulaşılabilecek firmalar arasında yer almaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak kendi gruplarını oluşturan kişiler de firmalar ile anlaşmalar yaparak toplu iş alımı gerçekleştirebilmektedir.

Evlere iplik temizleme işi veren firmalara nasıl ulaşılmaktadır?

Evlere iplik temizleme işi veren firmalardan birine ulaşmanın en kolay yolu internet ilanlarını takip etmek olmaktadır. Firmalar, işçi alımlarını genelde internet üzerinden yayınladıkları ilanlar ile yapmaktadır. Bunun yanında bazı firmaların iş başvurusu kendi internet sayfalarında ya da iş bulma sitelerinde başvuru formu yayınladıklarını söylemek mümkündür.

Başvuru formlarında kişiye ait pek çok bilgi firma tarafından alınmaktadır. Ardından firma yetkilileri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda iş için uygun görülen kişilere geri dönüş yapılmakta ve bu şekilde iplik temizleme işi verilmektedir.

Evde iplik temizleme işinde titiz ve disiplinli çalışma firmalar tarafından tercih edilen bir süreç olmaktadır. Çünkü işini iyi yapan kişiler ile firmalar uzun süreli çalışmalar yapmakta ve bu kişilere sürekli iş vermektedir. Yapılan işler için ödeme ise işin teslim edildiği anda direkt olarak işi yapan kişiye ödenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

sakaryada evlere iş veren fabrikalar (44)sakaryada evlere iş veren yerler (29)sakaryada evlere iş veren firmalar (28)zeytinburnunda evlere iş veren yerler (26)adapazarı evlere iş veren yerler (18)sakaryada eve iş veren fırmalar (17)sakaryada evlere nikah şekeri işi veren yerler (16)evlere iplik temizleme işi verilir (13)sakarya hendekte evlere iş veren firmalar (12)sakaryada evlere iş verilir (11)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

104 Responses to “Evlere İplik Temizleme İşi Veren Firmalar”

Sayfalar: [8] 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

 1. 104
  tugba Says:

  Sakarya hendekte oturuyorum cocugum oldugu icin calisamiyorum evde NE is olsa yaparim elim hizlidir pratik birisiyim acil donus bekliyorum.

 2. 103
  Dilek Says:

  Ek is ihyiyacim var evdeyim calismiyorum

 3. 102
  Betül ergen Says:

  Sakarya erenlerde oturuyom ek işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

 4. 101
  Merve Says:

  Beylikdüzünde oturuyorum 2 kişi evde bu işi yapabiliriz.

 5. 100
  Meryem Says:

  Evde ek is arıyorum acl

 6. 99
  Berna Says:

  Serdivan yazliktayim acil is lazim iletisime gecetseniz sevinirim

 7. 98
  Dilek Says:

  Sapanca da 4 kişiyiz .gün boyu boşuz.hertürlü işi yaparız..0534 601 84 49

 8. 97
  alev Says:

  Bursa Osmangazi de oturuyorum kardeşim le birlikte iplik temizleme isi istiyoruz acil ise ihtiyaç im var facebook tan ulaşır misiniz email ayni temiz is yapiyoruz hizli çalışıyoruz lutfen cevap bekliyoruz

 9. 96
  zehra Says:

  Sakarya hendekte ikamet ediyorum ek ise ihtiyacim var

 10. 95
  merve ak Says:

  Adapazarinda oturuyorum evde ip temizleme herhangi iste olabilir fark etmez geri donerseniz sevinirim

 11. 94
  fatma Says:

  Iplik temizleme işini yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 12. 93
  aysu akan Says:

  Tel no. 0543 761 23 92 Acil iş arıyoruz.öğrenciyiz . Boncuk dikme iplik temizleme mandal, süs eşyaları, kokulu taş, sabun gibi işler yaptık okul masrafları için ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz. Sakarya/ Akyazı

 13. 92
  seray Says:

  sakarya serdivan da oturuyorum. çoğu iş kabulumdur. teşekkürler

Sayfalar: [8] 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |