*

Evlere Kurdele İşi Veren Firmalar

Evlere kurdele işi veren firmalar 2016 yılında da çalıştırmak üzere el becerisi ve yeteneği yüksek olan ev hanımlarını aramaktadırlar. Bu firmalardan biri ile iletişime geçerek evinizden para kazanmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Sitemiz sayesinde evinizden çok miktarda para kazanmanız da mümkün hale gelir ve böylece evdeki boş vakitlerinizi değerlendirirsiniz. Evde kurdele işi yapmak tamamen kişilerin el becerisi ile ilgili bir durumdur ve çoğu ev hanımı bu işi kolaylıkla yapabilir. Kurdele yaparak para kazanacağınız şirketlerin sizlerle iletişime geçmesi için gönderimizin altına yorum yapabilirsiniz.

Evlerde Kurdele İşi Nasıl Yapılır?

Basit süsleme eşyalarından biri olan kurdeleler çoğu zaman makineler tarafından değil insanların el emeği ile oluşturulur. Bu kurdeleleri oluşturmak üzere de çoğu zaman firmalar ev hanımları ile çalışırlar. Ev hanımlarına çeşitli renklerdeki şeritler verilir ve bu şeritlerin kurdele haline getirilmesi istenir. Kurdele yapmak oldukça basit bir iş olduğu için ev hanımlarının çoğu bu işi sıkılmadan ve usanmadan yapabilirler.

Evde Kurdele İşi Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Evlere kurdele işi veren firmalar sayesinde ne kadar fazla kurdele yaparsanız o kadar çok para kazanmanız mümkün hale gelir. Dolayısıyla ne kadar fazla para kazanacağınızı da kendiniz belirlemiş olursunuz. Bu alanda çalışan firmaların sizlerle iletişime geçmesi için yorum bırakarak kendinizi gösterebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Kosgebden İş Kredisi Nasıl Alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

evlere nıkah sekerı yaptıran firmaların telefon numaralari (6)iş kur evde iŞ imkanları (6)Kayseri evde yapılacak işilanları (4)kurdele kesme işi veren firmalar (2)denizlide evde ek gelir ıs (1)kurdele yapan firmalar (1)kurdele işi nasıl yapılır (1)kurdele işi (1)kayseri kurdele işi (1)kurtale işi (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

57 Responses to “Evlere Kurdele İşi Veren Firmalar,Evlerde Kurdele İşi Nasıl Yapılır?”

Sayfalar: [5] 4 3 2 1 » Show All

 1. 57
  özlem Says:

  ankara keçiören özlem 4 kişiyiz verdiğiniz işleri zamanında teslim edebiliriz dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 2. 56
  NURDANYEGEN Says:

  ÇORLU DA İKAMET EDİYORUM.EK İŞ ALMAK İSTİYORUM

 3. 55
  Elif Says:

  Bursa/ Yıldırım da oturuyorum. Günde 10 saat hatta daha fazla vakit ayırabilirim. Uzun süreli düşünüyorum. Elim bu tür iişere yatkındır. 3 buçuk senedir bu tür boncuk, aksesuar, taş işi yaptım. Benimle çalışırsanız çok sevinirim.

 4. 54
  Yaprak gezer Says:

  Ankara gölbaşı 5 kişilik ekibiz verilen işi temiz ve zamanında yaparız.
  Iletişim [email protected]

 5. 53
  Sedef Says:

  Merhaba İstanbul Pendik’te ikamet ediyorum. Evde boş vaktimi değerlendirmek ve para kazanmak istiyorum. Hızlı ve disiplinli çalışırım. Benimle mail adresimden iletisime geçebilirsiniz. [email protected]

Sayfalar: [5] 4 3 2 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|