*

Evlere iş veren firmalar

Yine bir evde ek iş imkanı ile karşınızdayız. Özellikle hediyelik eşya sektöründe faaliyet gösteren firmaların yetişemediği yerlerde Evde kutu süsleme işi verdikleri olmaktadırlar. Sizde el becerinize inanıyorsanız. Lütfen bu başlık altında yorum yaparak başvuruda bulunuabilirsiniz.

Kutu süsleme işinden biraz bahsedecek olursak bu sektör özellikle hediyelik eşya ve çeyiz firmalarına ait kutuların süsleme güzelleştirme işlemleridir. Kutu süsleme işleri veren firmalar ileriki günlerde bu başlık altında yer alacak ve sizlerle payalşacağız.

Lütfen yaptığınız yorumlardan sizlerin sorumlu olduğunu uutmayınız. Ayırca yorumlarınızda telefon numaranızı yayınlamayınız mail adresiniz bizim için yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

2 Responses to “Evlere süsleme iş veren firmalar”

  1. 2
    Elif Says:

    Merhaba;hediyelik eşya süslemek ve yapmak yapmak istediğim ve kendimi mutlu hisetiğim tek iş sizlerle çalışma fırsatı verirseniz çok mutlu olucam

  2. 1
    cansu demir Says:

    izmir buca da oturuyorum.süsleme işini de çok seviyorum.genellikle evdeyim.elim hızlıdır el becesrisi vardır.gerçekten bu işi yamak çok ama çok istiyorum.işe çok ihtiyacım var.bana güvenebilirsiniz.zamanında bitirip zamanında teslim ederim. hiç şüpheniz olmasın.süsleme işi bana eğlenceli geliyor.seve seve yaparım.çok da zor görünmüyor bence.lütfen bana ulaşınız.gerçekten.sizi bekliycem.

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |