*

Evlere Takı İşi,Evlere Takı İşi Veren Firmalar

Normalde 5 kişiden oluşan ailenin aylık giderlerinin ortalaması 2000 TL olduğu günümüzde, evde bir kişinin iş yapması ile kazanılan para gerekli gider masraflarını karşılamıyor. Bu nedenle ek işlere ihtiyaç vardır. Ülkemizin ataerkil bir aile yapıya sahip olduğunu bildiğimizden, genellikle evde baba çalışıyor; anne ise çocuklara bakıyor. Dışarıda çalışma imkânı da bulunmamaktadır. Evde takı işi yapmak da tam bu soruna oldukça rahatlatıcı bir ek gelir kazanma imkânı sunuyor.

Çocuklarınıza baktığınız, evden çıkmak istemediğiniz veya evden çıkmanıza mani bir rahatsızlığınız olduğunda ve para kazanmaya ihtiyaç duyduğunuz vakitlerde evde çalışmak gerekiyor. Belirtiğimiz nedenler tam olarak sizi anlatıyorsa, evlere takı işi veren firmamıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Evlere takı işi veren firmamız, ek gelir elde etmek isteyenler için kapıya kadar malzeme teslimatı yapmaktadır. Eğer böyle bir iş yapmak istiyor ve ek gelir kazanmak istiyorsanız; internetten evde takı işi veren firmamızı bulmanız ve iletişim bilgilerini doldurmanız gerekmektedir. Evde Kutu Katlama İşi Böylece firmamız sizlere geri dönüş yapar, uygun bulunduğunuz takdirde, evinize takı malzemeleri getirilir.

Takı işinde, yaptığınız iş kadar ödeme alacaksınız. Genellikle kazandığınız ödemeler aylık olup; 2 TL’ den 10 TL’ ye kadar takı başına ücret alıyorsunuz. Bu yaptığınız işin inceliğine ve güzelliğine göre değişir. Fakat günlük ortalama 3-4 saatlik bir zamanı, evde takı yapmaya verirseniz, geliriniz epey cep doldurur bir hal alır. Takı işi veren firmamıza göre, ücretlendirmeler değişir. Bu nedenle bu işi yapmak istediğinizde, güzel bir araştırma yapılmalıdır.

Evde çeşitli nedenlerle çalışma ihtiyacı duyuyorsanız, evlere takı işi veren firmamıza başvurmanız, hem para kazanmanızı hem vaktinizin boş geçmemesini sağlar.

Evlere takı işi veren şirketler ve takı işi yapmak isteyenler konu altından iletişim bilgilerini yazabilir.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap işi yapma,Evde Çorap yaparak para kazanabilirsiniz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

2 Responses to “Evlere Takı İşi,Evlere Takı İşi Veren Firmalar”

  1. 2
    Meral Says:

    anadolu yakasına taşındım ve mesafe nedeniyle bırakmak zorunda kaldım şimdi yine evimin ve çocuklarımın giderlerini karşılamak için başlamak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim maddi olarak çok sıkıştım acil bi cevap alabilirsem çok sevinirim

  2. 1
    Necla Says:

    merhaba evde boncuk takı yapmak için iş arıyorum istenir ise ekibim var elişlerinde

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |