*

Evlere Tesbih İşi veren firmalar

Son günlerde evde ek iş imkanları artarken evde yapılan ek işlere bir yenisi daha eklendi evlerde artık tespih işi yaparakta evin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz konuya ilişkin yazımız ise ;

Tabi ki evde çaIışmanın çok fazIa avantajIarı buIunuyor. ÖnceIikIe sizi izIeyen şef, müdür, patron derdiniz yok. Her gün ne giysem diye düşünmek yok. Erken kaIkarak kaç saati trafikIe geçirmek de yok. Birçok kişinin yoIda geçirdiği zamanda siz evde daha seri işIer çıkarabiIirsiniz. İşte birçok nedenden doIayı evde çaIışarak para kazanmanın avantajIarı buIunuyor. Evde zevk aIacağınız ve zaman geçtikçe pratik kazanacağınız birçok iş var. ÜsteIik bu işIerde eşiniz, komşunuz biIe size yardım edebiIir.

Evde Tespih İşi de evde yapıIacak en zevkIi işIerden birisi. EvIere Tespih İşi veren firmaIar diziIecek boncukIarı ve diğer maIzemeIeri size getiriyor. Ertesi gün biten işIeri tesIim aIıyor. ÖdemeIer maI tesIiminde nakit ya da banka havaIesiyIe oIuyor. HediyeIik sektöründe birçok firma evIere iş vererek çaIışıyor.

2014 Evde Tesbih İşi veren firmaIara internetten koIayIıkIa uIaşabiIirsiniz. Ayrıca duvar panoIarındaki iIanIardan, broşürIerden veya bu işi yapan arkadaşIarınız yoIuyIa da eve tesbih işi veren firmaIara uIaşabiIirsiniz. İsterseniz yorum böIümüne adınızı, soyadınızı ve maiI adresi yazarak size uIaşmaIarını sağIayabiIirsiniz. Ancak kötü niyetIi aramaIara meydan vermemek için Iütfen teIefon yazmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

evlere tesbih işi veren firmalar (24)evde tesbih işi istanbul (2)istanbul sancaktepe evde tesbih dizme isi (2)ankarada tespih isi veren yerler (1)tespih dizme evde iş imkanı veren firmalar (1)tavada kur (1)ıstanbul esenyurt evlere tesbih işi (1)g o p da evlere tesbih işi veren firmalar (1)evlere tesbih isi 2016 ilani (1)evlere tesbih (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

21 Responses to “Evlere Tesbih İşi veren firmalar”

Sayfalar: [2] 1 » Show All

 1. 21
  Mayet Says:

  4-5 kişilik deneyimli bir grubuz istanbul zeytinburnundayız evde tesbih dizme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız seviniriz

 2. 20
  Bayram Çelen Says:

  Yandan tesbih işi yapmak istiyorum elim çok seri dönüş yaparsanız sevinirim

 3. 19
  Bayram Çelen Says:

  Evde tesbih yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. 18
  nesli Says:

  İstanbul da ikamet ediyorum. Ek işe ihtiyacım var.

 5. 17
  Sevi göc Says:

  İstanbul avcilarda oturuyorum Evde iş yapmak istiyorum elim beceriklidir acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 6. 16
  esra Says:

  Evde ek is yapmak istiyorum tesbih dizmek gibi yardimci olur musunuz

 7. 15
  Mahmut Says:

  Diyarbakır dan işi istiyorum . Epostama dönüş yaparsanız sevinirim

 8. 14
  nermin akcay Says:

  Bursa orhangazide oturuyorum 5 kisilik gurubuz tesbih isini istiyoruz lutfen yardimci olurmusunuz

Sayfalar: [2] 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |