*

Gebze Ek İş İlanları,Gebzede eve iş veren firmalar

Gebze, sanayisi ile ülkenin ekonomisine büyük oranda katkı sağladığı gibi, ek iş noktasında da gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. Genellikle sanayi tesislerinin bulunduğu ve işsizlik oranının son derece düşük olduğu bu ilçede, evden ek iş yapmak isteyenler ve ek gelir elde etmek isteyenler için diğer şehirlerde olduğu gibi birtakım alternatifler bulunmaktadır. Bilindiği gibi sanayi bölgesi olması nedeniyle işsizlik oranının çok düşük olduğu ilçede, küçük esnaf diyebileceğimiz ve evlere ek iş veren firma sayısı da büyük oranda artış göstermiştir. Özellikle son senelerde evden iş yaptırmanın firmalar için getirdiği kazançlar da göz önüne alındığında birçok firma eve ek iş vermek için çalışmalara başlamıştır. Gebze’de de, evden ek iş konusunda büyük bir potansiyel bulunmaktadır. Bu potansiyelden kısaca bahsedecek olursak şunları diyebiliriz.

GEBZE’DE EVDEN EK İŞ OLARAK NE YAPABİLİRİM?

İlk olarak evden ek iş yapmanın birtakım zorluklarından bahsetmek gerekmektedir. Evden ek iş yapmak, direkt olarak mesai saati olmaması nedeniyle kararlı bir çalışmanın eseri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kararlı ve istikrarlı bir şekilde çalışamıyorsanız, ev ortamının rahatlığına kapılıp çalışmayı büyük oranda geri plana atabilirsiniz. Bu nedenle evden ek iş ilanları arayanlar ilk olarak evde ek iş yapıp yapamayacağı konusunda tahlil yapmalıdır. İhtiyaca göre ya da ev bütçesine ek gelir getirmek amacıyla yapılacak olan ek işler büyük oranda farklılıklar göstermektedir. Yaz sezonu ile kış sezonu arasında eve ek iş veren firmalar arasında büyük oranda değişiklikler meydana gelirken, özellikle yaz sezonunda düğün üzerine ek işler büyük bir yer kaplamaktadır.

GEBZE EVDEN EK İŞ, NİKAH ŞEKERİ YAPMAK

Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş ilçelerinden bir tanesi olan Gebze’de de, organizasyon firmaları nikah şekeri paketleme işini evlere gönderebilmektedir. Bu işi evinizden yaparak orta düzeyde gelirler elde edebileceğiniz gibi, nikah şekeri firmaları ile iletişime geçmeniz halinde evinize alacağınız işler çeşitlilik gösterebilmektedir. Sadece nikah şekeri değil, mevlüt şekeri, bebek şekeri gibi el emeği isteyen ürünler de firmalar tarafından evlerinde çalışacak kadınlara teslim edilebilmektedir. Gebze’de de özellikle yaz sezonunda evine nikah şekeri işi alan kadınların sayısı göz ardı edilemeyecek kadar yoğun olmaktadır. Bu nedenle ilk olarak nikah şekeri, düğün organizasyonları ile ilgilenen firmalarla iletişime geçmek yapabileceğiniz en iyi şey olacaktır.

GEBZE’DE EL İŞİ YAPARAK PARA KAZANMAK

Evden çalışarak para kazanmanın en temel kuralı, ortaya bir çalışma, bir ürün koymaktır. Ortaya bir ürün veya çalışma koyulmadığı takdirde evden çalışarak para kazanılamayacağı gibi, kendi hobileriniz ve el becerilerinize göre ek gelir elde edilebilecek işleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu işlerden en önemlisi ise evden el işi yaparak para kazanmak olmaktadır. Evden el işi yapmak, dikiş nakış işleriyle uğraşmak ek gelir noktasında sizlere büyük avantajlar sunacaktır. Ayrıca değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurarak, modern tasarımlarda kıyafetler ortaya çıkarmak da yapabileceğiniz en iyi şey olacaktır. Hazır alınan sadece bir ürünün renkli kumaşlarla ve ipliklerle özel bir görünüme sokulması, ürünün kolay bir şekilde satışını sağlayan etkenlerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra bebekler için de farklı farklı tekstil ürünleri evden çalışarak hazırlanabilmektedir.

EVE EK İŞ VEREN FİRMALARLA NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM?

Eve ek iş veren firmalarla iletişime geçmek için yapmanız gereken ilk şey, yapmak istediğiniz işe yönelik çalışan firmalarla direkt olarak görüşme ayarlamak olmalıdır. Görüşmediğiniz takdirde firmaların sizinle iletişime geçmesini beklemek yapılabilecek en büyük hatalardan bir tanesi olacaktır. İşin size gelmesi son derece zor olduğu gibi, sizin işe gitmeniz ek iş almanızdaki temel etken olacaktır. Eve ek iş veren firmaların bir kısmı sitemizi takip ettiği gibi, kendi sektörlerinde çalışabilecek kişilerle iletişime geçebilmektedir. Yorum bölümünden kendinizi tanıtan kısa bir yazı yazmanız halinde, firmaların sizinle iletişime geçebilmesi mümkün olabilmektedir. Yine de kötü kullanımların önüne geçmek için telefon numaranızı vermemeniz rica olunur.

Bir önceki yazımız olan Edirne Evlere Ek İş Veren Firmalar,Edirne Ek İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

Evlere utuye gitme isi gebze (3)gebzede evde yaoilacak ek is (3)gebzede evlere nikah şekeri işi (3)gebze evden iş ilanı (2)gebzede evde iş (2)evlere iş veren organizasyon firmaları (2)evde toka paketleme isi gebzede (1)evde nikah şekeri yapmak is gebze (1)Yutube evde ek iş gebzede (1)ek iş evde yapabilecek gepze darıca (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:
 1. BEYZA ÇAKIR dedi ki:

  merhabalar;

  gebzede ikamet etmekteyim. davetiye katlama ya da etiketleme işine ihtiyacım var.

  yardımcı olursanız sevinirim.

 2. gamze dedi ki:

  gölcükteyim davetiye katlama çorap paketleme iplik temizleme nikah sekeri kina paketleme lavanta paketleme isleri yapmak istiorum

 3. Ceylan Şalcı dedi ki:

  Gebze beylikbaginda oturuyorum.kina paketleme nikah sekeri paketleme davetiye katlama isi istiyorum.yardmci olmanizi bekliyorum.

 4. Gülay dedi ki:

  Cumhuriyet mah oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 5. Aydın dedi ki:

  Gebze ve civarında 10 kişilik ekibimiz ile evde ek işlere talibiz.

 6. Soner dedi ki:

  Merhaba ben Soner güvenlik işi yapıyorum ayda 19 gün çalışıp 11 gün tatilim var boş zamanlarda ek iş yapmak paketme işi arıyorum kocaeli Gebze de oturuyorum

 7. Soner dedi ki:

  Merhaba ben Soner güvenlik işi yapıyorum ayda 19 gün çalışıp 11 gün tatilim var boş zamanlarda ek iş yapmak paketme işi arıyorum kocaeli Gebze de oturuyorum
  sonerpamukcu52@gmail.com

 8. Tugba dedi ki:

  Gebzede evde yapabileceğim is arıyorum acil

 9. Hülya dedi ki:

  Mrb kocaeli darıca istasyonda oturuyorum ev hanımıyım ek iş yapıp gelir elde etmek istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Arzu dedi ki:

  Gebzedeyim kina paketleme nikah sekeri paketleme davetiye katlama isi istiyorum 10kisilik gurubum var yaptikca dahada cogalabiliriz

 11. Zübeyde dedi ki:

  Merhaba gebzede ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum. Vereceğiniz bütün işleri yaparım. Lütfen yardımcı olun.

 12. Zübeyde dedi ki:

  Merhaba gebzede ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum. . Lütfen yardımcı olun.

 13. gül dedi ki:

  gebze merkezde ikamet ediyorum ek işe ihtiyacım var 2 kişiyiz her türlü paketleme süsleme vs yapabiliriz

 14. Arzu Özdemir dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim şuanda çalışmıyorum ve evdeyim bu evdeki boş zamanımı gelire çevirmek istiyorum 3 kişiyiz

 15. Sercan dedi ki:

  Kalem yapma,Düğün,sünnet davetiyesi katlama,nikah şekeri yapma, vb paketleme işleri yapabiliriz. 6 kişiyiz daha önce benzeri işleri yaptık.Gebze de oturuyoruz

 16. melisa dedi ki:

  gebzede oturuyorum. Ben ve üç bayan arkadaşım evde yapabileceğimiz fason iş arıyoruz.

 17. gülcan orhan dedi ki:

  gebzede yaşıyorum. evdeki boş zamanlarımı bu tarz işler yaparak değerlendirmek istiyorum. 5 kişiyiz

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|