*

İşkur İş Başvuru Sonucu Sorgulama

İş ve İşçi Bulma Kurumu İşkur’un iş arayanlara, iş verenlere yönelik sunduğu imkanlarla bir çok iş arayan ve firma sahibi istihdam sağlamış oluyor.

İşsiz kalanlar ve iş arayanların ikamet ettiği illerdeki İşkur kurslarına başvuru yapılarak belirtilen tarihlerde eğitimler ve sertifikalar alıp, daha kolay iş bulunmasını yada işverenlerin daha çabuk ulaşmasını sağlamaktadır. Her yıl binlerce kişi İşkur sayesinde iş buluyor.

İşkur’un daha önceden kendi sitesinden başvuru sonuçlarını görebilmek mümkündü. Fakat şuan e-devlet işlemlerinin yürütüldüğü turkiye.gov.tr adresinden İşkur İş Başvuru Sonucu Sorgulaması yapabilirsiniz.

işkurBu sorgulamayı yapabilmeniz için e-devlet şifrenizi biliyor olmanız gerekmektedir. Daha sonra turkiye.gov.tr adresine giriş yapıp aşağıda belirteceğimiz linkten iş başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca bu alanda yine ilgili alanlar ve açık pozisyonlarda yer alıyor.Ayrıca başvuru sonuçlarını yine aynı sayfalar üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca kriterlere göre iş sorgulaması, işkur kursları, işsizlik ödeneği başvurusu gibi işlemlerinizi de turkiye.gov.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşkur Ankara Kursları 2014 başlıklı makalemizde 2014 Ankara ve İlçelerinde Açılacak İşkur Kursları, 2014 mart iskur meslek edinme kursu ankara ve ankara işkur kursları 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

işkur başvuru (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

4 Responses to “İşkur İş Başvuru Sonucu Sorgulama”

 1. 4
  zübeyde keyvan Says:

  kreşte calışmak veya aşcılık öğrenip evime ve cocuklarımı iyi şartlarda büyütmek istiyorum yardımcı olursanız cok mutlu olurum

 2. 3
  aydın demirkazık Says:

  lütfen acil işarıyorum 44 yaşındayım

 3. 2
  -özlem Says:

  iş AÇİL İŞ ARIYORUM

 4. 1
  gulcın Says:

  ACIL ISE IHTIYACIM VAR

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |