*

İstikbal Mobilya Bayilik Şartları

Mobilya sektöründe 1957 yılından bu yana müşterilerine hizmet sunan İstikbal Mobilya, mobilyaya dair pek çok farklı girişimin öncüsü olmuştur. Hizmet ağını her geçen yıl genişleten ve firma, ülkenin hemen şehrinde kendisine ait bir bayiye sahiptir. Bu sayede müşterilerine daha kısa ve kolay yoldan ulaşan İstikbal Mobilya, bu şekilde sektörün vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelmiştir. Mobilyada hızlı hizmet ve kalitenin öncüsü olan İstikbal Mobilya bayilik şartları nelerde oluşmaktadır? şimdi daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

İstikbal mobilya bayilik şartları nelerdir?

İstikbal Mobilya firmasından bayilik hizmeti almak için öncelikle yapılması gereken ideal bir işyeri bulmaktır. Lokasyon ve büyüklük açısından dikkat edilmesi gereken şartlar arasında yer alan mağaza mekanının en az 1500 metrekare olması istenmektedir. Bunun yanında mağazanın işlek cadde ya da sokaklarda bulunması İstikbal Mobilya’nın öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır.

istikbal-bayilikDiğer yandan İstikbal Mobilya bünyesinde yer alan bayileri için çeşitli konularda destek sağlamaktadır. Sağlanan bu destekler sayesinde her bayi hizmet kalitesi açısından daha önemli konumlara gelmekte ve bu şekilde kurumsal yapı daha sağlam bir zemin üzerine oturtulmaktadır. İstikbal Mobilya tarafından bayilere sağlanan destekler aşağıdaki gibi karşımıza çıkmaktadır.

– Pazarlama

– Eğitim

– Lojistik ve satın alma

– İnsan Kaynakları

– Reklam

İstikbal Mobilya bayiliği için hemen aşağıdaki iletişim bilgilerinden firmanın kendisi ile irtibata geçebilirsiniz.

İstikbal Mobilya Bayilik Şartları

Organize Sanayi Bölgesi 43.Cadde No: 37/B 38070

Melikgazi Kayseri / TÜRKİYE

e-mail : istikbal@istikbal.com.tr

Bir önceki yazımız olan Okul Kantini İhaleleri İçin Gerekli Belgeler başlıklı makalemizde Okul Kantini İhaleleri İçin Gerekli Belgeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

One Response to “İstikbal Mobilya Bayilik Şartları”

  1. 1
    Ayse Says:

    Kagithane nurtepede oturuyoruz 3 kişiyiz evde is yapmak istiyoruz daha öncede yaptik deneyimliyiz

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |