*

Kutu-Katlama-İşi-ek-iş-ilanlarıKutu Katlama İşi ek iş ilanları

Evde sermaye gerektirmeyen basit ve ek gelir elde edebileceğiniz bir iş yapmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız işe kutu katlama işi yaparak başlayabilirsiniz. Son derece kolay bir iş olan ve herhangi bir konuda bilgi, birikim ve deneyim gerektirmeyen kutu katlama işi emekli, çalışan, ev hanımı, erkek, bayan, öğrenciler tarafından kolaylıkla yapılabilecek bir iştir.

Peki kutu katlama işi nedir? Kutu katlama işini nereden bulabilirsiniz? Bizim eve pizza veya benzeri fast food sipariş ettiğimiz karton kutuların bizim gördüğümüz şekli ile üretildiğini mi düşünüyorsunuz? Gerçekte o kutular gördüğümüz şekli ile imal edilmiyor. Katlama yerleri belli edilerek sonradan katlanmak üzere dümdüz karton şeklinde üretiliyor. Daha sonra hepsi aynı şekilde katlanarak kutu haline getiriliyor.

Büyük firmalar kutu katlama işini seri olarak yapabilmek için bu iş için özel olarak tasarlanmış olan makinelerden faydalanıyorlar. Fakat küçük firmalar makine üretimi karton kutular pahalıya mal olduğu için insan gücünden faydalanmayı tercih ediyorlar. Ayrıca küçük firmalar kutu katlama işini kendi işyerlerinde değil çalışmak isteyen kişilerin evinde yaptırarak personel çalıştırma maliyetinden de kurtulmuş oluyorlar. Siz de bu sistemle çalışan küçük firmalardan kutu katlama işi alarak evinizde kutu katlama işi yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Peki bu firmaları nereden bulacaksınız? Bu sistemle çalışan firmalara ulaşmak çok kolay.

Evde Kutu Katlama İşi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde fiyonk işi ile para kazanma başlıklı makalemizde Evde fiyonk işi, Evde fiyonk işi ile para kazanmak ve Evde fiyonk işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

izmir kemalpaşa evde iş ilanları (28)izmir kemalpaşada evlere iş veren firmalar (12)izmir kemalpasa evde yapilan isler (7)izmir kemalpasa evlere is (5)Izmir bayrakli evde is verenler (4)izmir kemalpasa evde iş veren fabrika adı (3)izmir kemalpasada evlere is ariyorum imkani (3)izmir kemalpaşa evde iş imkanı (3)izmir kemalpasa evlere is olanagı (2)izmir kemalpaşa evlere is veren firmalar (2)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
  1. Busra dedi ki:

    Merhaba 05412355751 numarasindan bana ulasabilirsiniz . Tertipli ve duzenli biriyim . Is konusunda da oyleyim . Bu isi yapabilirim .

  2. Büşra dedi ki:

    İzmir gaziemirde oturuyorum çalışmıyorum evde boş vakitlerimi degerlendirmek için iş ariyorum.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|