*

Kutu-Katlama-İşi-ek-iş-ilanlarıKutu Katlama İşi ek iş ilanları

Evde sermaye gerektirmeyen basit ve ek gelir elde edebileceğiniz bir iş yapmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız işe kutu katlama işi yaparak başlayabilirsiniz. Son derece kolay bir iş olan ve herhangi bir konuda bilgi, birikim ve deneyim gerektirmeyen kutu katlama işi emekli, çalışan, ev hanımı, erkek, bayan, öğrenciler tarafından kolaylıkla yapılabilecek bir iştir.

Peki kutu katlama işi nedir? Kutu katlama işini nereden bulabilirsiniz? Bizim eve pizza veya benzeri fast food sipariş ettiğimiz karton kutuların bizim gördüğümüz şekli ile üretildiğini mi düşünüyorsunuz? Gerçekte o kutular gördüğümüz şekli ile imal edilmiyor. Katlama yerleri belli edilerek sonradan katlanmak üzere dümdüz karton şeklinde üretiliyor. Daha sonra hepsi aynı şekilde katlanarak kutu haline getiriliyor.

Büyük firmalar kutu katlama işini seri olarak yapabilmek için bu iş için özel olarak tasarlanmış olan makinelerden faydalanıyorlar. Fakat küçük firmalar makine üretimi karton kutular pahalıya mal olduğu için insan gücünden faydalanmayı tercih ediyorlar. Ayrıca küçük firmalar kutu katlama işini kendi işyerlerinde değil çalışmak isteyen kişilerin evinde yaptırarak personel çalıştırma maliyetinden de kurtulmuş oluyorlar. Siz de bu sistemle çalışan küçük firmalardan kutu katlama işi alarak evinizde kutu katlama işi yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Peki bu firmaları nereden bulacaksınız? Bu sistemle çalışan firmalara ulaşmak çok kolay.

Evde Kutu Katlama İşi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde fiyonk işi ile para kazanma başlıklı makalemizde Evde fiyonk işi, Evde fiyonk işi ile para kazanmak ve Evde fiyonk işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

izmir kemalpaşada evlere iş veren firmalar (8)izmir kemalpasa evlere is (5)Izmir bayrakli evde is verenler (4)izmir kemalpasada evlere is ariyorum imkani (3)izmir kemalpaşa evde iş imkanı (3)izmir kemalpasa evde yapilan isler (2)izmir kemalpasada evlere isveren fabrikalar (2)kenalpasa yevmiyeli fabrikalar (2)izmir kemalpasadafabrikadanevlereis (1)izmir kemalpasaya evde is mandal vs (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

143 Responses to “Kutu Katlama İşi ek iş ilanları”

Sayfalar: [11] 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

 1. 143
  Yasemin Says:

  Evde cetvel takımı paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 2. 142
  Ahmet turan Says:

  Izmir kemalpasada oturuyorum esimle beraber evde kutu katlama isi yapmak istiyorum haber verirseniz sevinirim

 3. 141
  Emel İLHAN Says:

  izmir menemen / evde çalışma imkanı arıyorum.

 4. 140
  Hatice Says:

  Izmir kemalpasada oturuyordum evde kutu katlama işi yapabilirdim ise gerçekten ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

 5. 139
  Hüseyin SARIKAYA Says:

  İzmir Bayraklı ev’de ek iş yapılır.

 6. 138
  Yadigar Says:

  Merhaba,

  Ben izmir-kemalpaşa da yaşıyorum. 10 kişilik ekibimiz var. Ek iş ve ya evde iş yapmak istiyoruz. Bizimle çalışırsanız hem sizin kazancınız hemde bizim kazancımız artar. Kalite konusunda da bize güvenebilirziniz.

 7. 137
  Hulya Says:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 8. 136
  Hulya Says:

  Merhaba kemalpaşa da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum 38 yaşındayım el becerim iyidir

 9. 135
  mürüvet Özçelik Says:

  İzmir kemalpaşada oturuyorum evde ek ise acil ihtiyacım var kutu katlama ne olursa yaparım yeterki evde is olsun hastam var dışarı işine giremiyorum çok acil is lazim maddi acıdan lütfen bana dönüş yapın.

 10. 134
  Sezer Says:

  Izmir bucada oturuyorum kutu katlama işi yapabilirim

 11. 133
  Hande Palanduz Says:

  İzmir Kemalpaşa da oturuyorm ewde iş yapmak istiyorum

 12. 132
  Merve kayahan Says:

  Teyzemle birlikte evde ek iş yspmak istiyoruz tüm gün boşuz

 13. 131
  meryem Says:

  izmir kemalpasadayim evde is yaparim elimden her is gelir bacak agrim olduğu için dışarda isim olmuyor evde kutu katlama boncuk her is için

Sayfalar: [11] 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |