*

Letgo uygulaması ile satış yaparak nasıl para kazanılır

Satış yaparak ek gelir kazanma konusunda sürekli yeni sistemler çıkıyor, yeni mecralar yer alıyor. Amacımız, ek işler blogu evdenis.info olarak en güncel para kazanma mecralarını sizlere sunmak. Bu adreslerden biri de mobil uygulamalar, b2b satış platformları. B2B ne demektir derseniz, satıcıdan satıcıya, yani gittigidiyor gibi insanların birbirine ürün satabildikleri yerler.

LETGO UYGULAMASI NEDİR?

Letgo yeni bir uygulama. Amacı ise, anlık olarak insanların 2. el ürün satabilmesi, aynı zamanda sıfır ürünleri de satabilmesi. İstanbul ürün satışı konusunda ister el becerisi ürünleri, ister otomobil vasıta, ister de giyim modelleri olsun, anında letgo uygulaması ile satılabiliyor. Peki Letgo uygulamasından nasıl para kazanılır, Letgo’da nasıl ürün satabilirsiniz… Telefon uygulamasından nasıl para kazanılır, Apple ve Samsung telefonlarla nasıl ürün satılır diye düşünenler, işte Letgo tam da bunun yanıtı!

letgoLETGO UYGULAMASINI İNDİRİN

Adım adım gidersek, ilk önce Letgo’yu indirmeniz gerekiyor. Hem iOS hem de Android’e anında uygulama mağazaları üzerinden giriş yaparak telefonunuza bu uygulamayı indirebilirsiniz. Letgo uygulamasını indirdikten sonra, sıra geldi ilan vermeye…

ÜRÜNLERİNİZİ İLAN VERİN!

Parasal olarak insanlara uygun gelecek, evde yapabileceğiniz ürünleri Letgo üzerinden ilan verin. Anında ürün fotosu çekip fiyat koyarak ürünlerin listelenmesini sağlamak mümkün. Üstelik satış için, ilan vermek için ödeme de yapmıyorsunuz. Evden ek iş yapan, ürün satarak ek gelir elde etmeyi düşünenler için iyi bir örnek sunalım; örneğin bir hanım evde el örgü işi yaparak, patik ve kazak gibi şeyler örerek Letgo uygulaması üzerinden satıyor… İlgilenen kişiler anında hesap sahibine mesaj atıyor, ödemeyi gönderiyor ve ürünü alıyor.

Bir önceki yazımız olan Kosgebden İş Kredisi Nasıl Alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

letgo cerkezkoy (7)bilgisayardan letgo ürün satmak (2)letgoda para aktarımı nasıl oluyor (2)letgo dansatılabilecek ürünler (1)letgo dan satış yapmanın tüyoları (1)letgo da satış nasıl işler (1)letgo da ödeme nasıl (1)letgo da nasıl satış yapılır (1)letgoevde ne is yapabilirim (1)Çerkezköy letgo (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|