*

Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı Burs Başvurusu

Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı MES-VAK sağlık, sosyal yardımlar ve eğitim alanlarında hizmetler sunan bir vakıftır.

Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı

Ordu ili Mesudiye ilçesinin önce gelen hayırsever iş adamları tarafından 1996 yılında kurulan Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı MES-VAK eğitime verdiği destekle birçok öğrencinin geleceğini değiştirmesine olanak sağlıyor. MES-VAK karşılıksız bursları ile maddi olanakları yetersiz olan öğrencilere eğitim desteği veriliyor.

Vakıf özellikle hemşehrilerine özel bursla dağıtıyor. Merkezi İstanbul’da bulunan vakıf, Mesudiye’de iki yılık veya 4 yıllık üniversiteyi kazanan her örgenciye Mesudiye birliği hizmet vakfı olarak burs vermeyi sürdürüyor. Vakıftan burs almak isteyen öğrenciler her yıl Eylül, Ekim aylarında burs başvurularını tapıyor.

Burs başvuru formu www.mesvak.org.tr adresimizden indirilip doldurularak online olarak diğer tüm evraklar ve başvuru formu dahil mesvakburs@outlook.com.tr adresine gönderilecektir.

Başvuru formunu bilgisayar ortamında doldurup online e-mail adresimize gönderiniz. İstanbul’dan burs alan öğrencilerle farklı organizasyonlar yapılmaktatır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler
 
Burs Başvuru Formu (Tıkla İndir)

1 Adet Vesikalık Fotoğraf (Fotoğraf Burs Başvuru Formuna eklenecektir )
Mesudiye ile ilgili kompozisyon
Nüfus Cüzdan Fotokopisi
Öğrenci Belgesi
Özgeçmiş

Bir önceki yazımız olan Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi başlıklı makalemizde Telefon kılıfı süsleme isi ve Telefon kılıfı süsleme isi nasıl yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

birlik vakf burs bavurusu (18)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|