*

Samsung Kore Gazileri torunlarına eğitim bursu başvurusu

Dünyanın teknoloji öncülerinden Samsung, Kore Gazilerinin torunlarına eğitim bursu vermeye devam ediyor. Üniversite eğitimi gören gazi torunlarının yeni dönem için burs başvuruları başlıyor.

Samsung Electronics Kore’de savaşan Türk askerlerinin torunlarına vefa borcunu eğitim desteği vererek ödemeye devam ediyor. Kore’de savaşa katılarak ülkesine “Gazi” olarak dönen vatandaşların üniversitede okuyan çocukları başvuru yaptıkları takdirde burs almaya hak kazanacak. Türkiye’de Toplum Gönüllüleri Vakfı ile işbirliği yapan Samsung, Kore Savaşı gazilerinin torunlarının üniversite eğitimine katkı sağlamaya devam ediyor. Samsung bursu başvuruları 15 Eylül’e kadar devam ediyor. “Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursu”nu yeni dönemde bursiyer kapasitesini de arttırdı.kore gazilerinin torunlarina universite bursu 1 Samsung Kore Gazileri torunlarına eğitim bursu başvurusu

Güney Kore’li dev elektronik firması Samsung Kore Gazileri eğitim bursu yeni dönem başvuruları başlıyor

Samsung Electronics’in, Kore Savaşı Gazilerine minnetin göstergesi olarak 2011’de başlattığı “Eğitim Bursu” bu yıl artan kontenjanla sürüyor. 2014-2015 eğitim dönemi Samsung Bursu başvuruları başladı. Kore Savaşı Gazileri’nin torunlarına sunulan üniversite bursu imkanından bu yıl toplam 250 öğrenci faydalanacak.

Samsung Türkiye Başkanı Yoon Joung, yeni dönem Kore Gazileri Eğitim Bursu programına ilişki; “Kore Savaşı’nda vatandaşları omuz omuza çarpışan Güney Kore ile Türkiye arasında o dönemde kurulan sıkı bağlar, bugün de devam ediyor. Samsung Türkiye olarak biz de, 60 yıllık bu bağı kuvvetlendirmek ve Kore Savaşı Gazilerine duyduğumuz minneti ifade etmek için , gazilerimizin torunlarının eğitimlerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. İlk olarak 2011’de 150 olan burs kontenjanımızı geçtiğimiz sene 200’e, bu yıl ise 250’ye çıkardık. Gazi torunlarımızın eğitimlerine destek sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Toplum Gönüllüleri Vakfı işbirliğiyle hayata geçen Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursu’na, Türkiye’deki ve/veya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki üniversitelerde (ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora seviyesinde) eğitim gören ve Kore Gazisi torunu olan öğrenciler başvuruda bulunabilecek. 2014-2015 dönemi Kore Gazileri torunları için burs miktarı aylık 330 TL’dir. Aşağıdaki bağlantıdan başvuru formunu doldurarak online başvuru yapabilirsiniz. 

Samsung Kore Gazileri Eğitim Bursu başvurusu yapmak için Tıklayınız. 

Bir önceki yazımız olan Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi başlıklı makalemizde Telefon kılıfı süsleme isi ve Telefon kılıfı süsleme isi nasıl yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

torbali evde is imkani telefon no (5)kore gazisi torunlarina burs (2)kore gazi torunlarına burs (2)kore gazisi torunlarına iş imkanı (1)kore gazisi torunlarına burs başvurusu (1)kore gazisi torunları iş imkanları (1)kore gazileri torunlarına burs (1)https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1828 fnL8-1xu7LQv-4XazHwqiEoZWhiEDsABSsEYAVTLZJoKm-wGFYZDw3W6887Q24ep b48975c60b1968013da04149fe791d930bd7318b&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)gazi torunlarına iş imkanı (1)gazi torunlarına ek (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|