*

Sayısal Oyunlar Bayiliği Nasıl Alınır

Sayısal oyunlar bayiliği sunan firmalar her zaman sürekli olarak artış göstermektedir. Bu artışlar ilerlediği için bilet satışları artmaktadır. Bu artışları hemen, hemen belirli illerde bulunmaktadır. On sekiz ilimizde mevcuttur ve 23 şube müdürlüğü bulunmaktadır.

Sayısal Oyunlar Bayiliği Ziraat, şeker bankası, INGBANK, Deniz bankası ve PTT taraflarından yapılmaktadır. Bunları spor dairesi vasıtasıyla ile yapmaktadırlar. Sayısal oyunları destekleyen şirket ve kurumcuları birçok alanda bayilik vermektedir. Bu bayiliği sizde açarak kendi işinizi oluşturabilirsiniz. Bayi olarak belirli komisyon kazanmaya başlayabilirsiniz. Bayi olmanın şartları gerekli şekilde sıralanmaktadır. Öncelikle Türk vatandaşı olmanız gerekmektedir ve on sekiz yaşını doldurmuş olmanız en önemli şartlar arasında yer almaktadır.

Dolandırıcılık, hırsızlık, ihtilas, kaçakçılık gibi işlerde alakası olmayan ve sabıka kaybı olmayan kişilerden oluşması gerekmektedir. Herhangi bir akıl sağlığı konusunda hastalığı bulunmaması gerekir. Bu özelliklerde kriterlerce önceden bayi açmış olabilirsiniz ve tekrar bayilik alabilirsiniz. Fakat normal olarak bir ceza aldıysanız sorun yaşamış olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kurallara uymanızdır. Mali şartlar ise teminat olarak 100 ABD doları, başvuru formu, başvuru formunu kim doldurduysa nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi levhası, iş yeri çalışma ruhsatı fotokopisi ve imza sirkülasyonu olarak değişmektedir.

Bunların güncellenmesi durumunda sizlerin takip etmesi gereklidir ve tümüne dikkat edebilirsiniz. Milli piyango idaresince sizlere verilen başvuru formunu doldurmanız ve ulaştırmanız gerektirmektedir. Sayısal oyunlar bayiliğini almak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap İşi yapma 2014 başlıklı makalemizde çorap işi, ek gelir imkanı ve ek gelir imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

saysal bayilii nasl alnr (12)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |