*

ŞOK Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

ŞOK Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde ŞOK ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

ŞOK Market yani tam adı ile ŞOK Marketler Ticaret A.Ş ülkemizde birçok farklı ürünü satan en büyk marketler zincirinden biridir. Hem kendi ürettikleri ürünleri hem de en kaliteli ürünlerin satımına yapan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş et, süt ve ürünleri, içecekler, unlu mamüller ve tatlılar gibi birçok ürün satmakta. Ülkemizde yüzlerce mağazası olan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş yüzlerce de çalışanı bulunmakta.

Şu anda Yıldız Holding bünyesinde olan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş verdiği ilanlarda birçok kişiyi alacak. Birçok farklı şehirde birçok farklı pozisyonda kişileri bekliyor. Sizde bu kişilerden biri olmak ve ŞOK Marketler Ticaret A.Ş çalışma imkanı yakalamak için başvurunuzu gerekli belgeler ile yollayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sanovel İlaç Eleman Alımı İş Başvurusu 2014 başlıklı makalemizde Sanovel İlaç Personel Eleman Alımı ilanı 2014 ve Sanovel İlaç Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

ık sokmarket com tr (109)şok market ev hanımlarına iş imkanı (52)sok market ev hanimlarina is (29)şok ev hanimlarina iş (15)şok markette ev hanımlarına ne gibi iş imkanı veriliyor (7)şok marketlerde ev hanımlarına iş imkanı (4)www şok com tr ev hanimlari iş başvurusu (2)ik şok (2)sokmarket com tr (2)şok mağazalarında ev hanımlarına yarı gülpark nereden iş (2)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

6 Responses to “ŞOK Market Eleman Alımı İş Başvurusu 2014”

 1. 6
  Ayse Says:

  Evhanimiyim is imkami istiyom sizden

 2. 5
  Ayse Says:

  Sizinle calismak istiyom

 3. 4
  gulhan Says:

  Paketleme etiket boncuk vs evde ise ihtiyacim var…

 4. 3
  Narin Says:

  Evde bende is yapmak istiyorum çevrede var evhanimlari kurdeleye boncuk tüller için davetiye katlama kina keselemek seker yapmak buna benzer is yapabiliriz en kisa zamanda bizde imkan taniyin

 5. 2
  Başar Says:

  ev hanımıyım iş imkanı istiyorum

 6. 1
  done Says:

  Evinizde ek iş olarak Oriflame yapmak ister misiniz irtibat no 05393375332

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |