*

Şölen Çikolata Personel Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu 2014

1989 yılında Gaziantepte kurulan ve bugün Türkiyenin sayılı gıda markalarından biri olan Şölen Çikolata personel alımları yapıyor. Çikolata, bisküvi, gofret, sakız ve şeker üretimi yapan Şölen Çikolata 2008 yılında İstanbulda açmış olduğu fabrikasıyla da kek ve kraker üretmeye başlamıştır.

En büyük 500 şirket sıralaması içerisinde yükselişini sürdüren şirket, Çikolata ve şekerleme sektöründe dünya çapında 57. sıraya kadar yükselmiştir. Üretimlerini 120 nin üzerinde ülkeye ihraç eden Şölen Çikolata büyümesini hızla sürdürmektedir.

Personel alım faaliyetlerini kariyer.net üzerinden gerçekleştiren Şölen Çikolata bugün itibariyle başta operasyon uzmanı, avukat, fabrika müdürü, makine teknikeri ve muhasebe elemanı pozisyonları başta olmak üzere 18 farklı pozisyonda personel eleman alımı yapmaktadır.

Ayrıca söz konusu ilanlarda uygun pozisyon bulamayan personel adayları Genel Başvuru linki üzerinden Şölen Çikolata İnsan Kaynaklarına cv lerini göndererek oluşabilecek personel açıkları için bu sürece aday olabilirler.

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Meslek Edindirme Kursları 2014 başlıklı makalemizde 2014 İskur kurslari, denizli işkur kursları 2014 ve iskur 2014 kurslari hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

şölen fabrikası işçi alımı (21)gaziantep fabrika işçi alımı (18)şölen çikolata iş ilanları (16)şölen çikolata iş başvurusu (16)gaziantep şölen çikolata iletişim (15)şölen çikolata fabrikası çalışma saatleri (14)gaziantep fabrika iş ilanları (4)gaziantep işkur çikolata fabrikasi (4)solen cikolata gaziantep (4)şölen çikolata gaziantep iletişim (4)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

5 Responses to “Şölen Çikolata İşçi Alımı ve İş Başvurusu 2014”

 1. 5
  veli çetin Says:

  iş arıyorum

 2. 4
  hakan Says:

  8 saatlik is arıyorum düşünceleri budur

 3. 3
  ahmet lok Says:

  20 senedir tır kullaniyorum cok sukur hic kazam koydur ilginiz icin tsk ederim yasadigi ver nizip

 4. 2
  aydın demirkazık Says:

  ben aydın demirkazık 44 yaşındayım yozgat doğumluyum iş arıyorum

 5. 1
  adbullah Says:

  iş aryorum

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |