*

Testa Rossa Bayilik Şartları

Şube ağını bayilik hizmeti ile her geçen gün genişleten Testa Rossa, müşterilerine kaliteli bir hizmet vermek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Birtakım bayilik şartları barındıran firma gerekli anlaşmaların yapılması ardından uygun gördüğü başvurulara olumlu yanıt vermekte ve bu şekilde bayi ağını genişletmektedir. Testa Rossa Bayilik ve Bayilik Şartları nelerdir? şimdi bunlara daha yakından bakalım.

Testa rossa bayilik ve bayilik şartları arasında neler yer almaktadır?

Testa Rossa, talep eden müşterileri için bayilik hizmeti sağlayan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayilik açmak için gerekli olan maliyet oranı bayinin açılacağı mekana göre değişiklik göstermektedir. Bu durum mekanın metrekaresi ile doğru orantılı olmaktadır.

testa-rossa-bayilikDiğer yandan firma her ay kazanılan ciro üzerinden yüzde 5 royalty fee bedeli talep etmektedir. Bunun yanında reklam giderleri firmaya aittir ve şubede oluşturulacak dekorasyon Testa Rossa tarafından yürütülmektedir. Şube anahtar teslim bir şekilde hizmete sunulmaktadır.

Bayilik için 5 yıllık anlaşmalar yapan Testa Rossa, bu sürecin sonunda tekrar anlaşma sağlandığı taktirde sözleşmeyi yenilemektedir. Ayrıca şube bünyesinde çalışacak olan personeller, çeşitli personel bankalarından temin edilmektedir. Yine iş konusunda gerekli eğitimler tamamen Testa Rossa’ya aittir.

Bunların yanı sıra açılacak şubelerde iç mekanın 80 metrekareden, dış mekanın ise 30 metrekareden az olmaması gerekmektedir. Bunun yanında mekanların bahçelerinin olması şarttır. Ayrıca mekanların hangi lokasyonda olması gerektiği ya da önerilen lokasyonun uygunluğu firma tarafından belirlenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde nikah şekeri işi nasıl yapılır başlıklı makalemizde Evde nikah şekeri işi, Evde nikah şekeri işi nasıl yapılır ve Evde yapımı kolay işler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |