*

TOG Kardelen Bursu başvurusu

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) eğitime destek omak üzere binlerce gence burs veren vakıflar arasında bulunuyor. Gençlerin kaliteli zaman geçirmesi, sosyal sorumluluk projeleri geliştirmesi, gönüllü toplum yararına etkinliklerde yer alması ve toplumsal sorunlara duyarlılıklarının oluşması için aktif faaliyet gösteren bir vakıftır.

2002 yılından beri faaliyet gösteren vakıf ihtiyaç sahibi gençlere burs ve staj imkanları sağlayarak eğitime destek veriyor. Gençlerin katılımıyla demokratik bir toplumun devamına ve gelişmesine katkı sağlamak amacıyla faaliyet gösteren vakıf, çeşitli şartlarda eğitim bursları veriyor.

TOG bursları arasında “Kardelen Bursu” olarak adlandırılan burs, sadece kız üniversite öğrencilerine yöneliktir. Üniversiteli kızlar başvuru şartlarını sağladıklarında formu doldurarak online başvuru yapabilir.toplum gonulluleri vakfi tog 1 TOG Kardelen Bursu başvurusu 2014

TOG Kardelen Bursu başvuru şartları

Kardelen bursuna üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği ve Elektrik – Elektronik Mühendisliği bölümlerinde 1. ve 2. sınıfta okuyan kız öğrenciler ile Tıp Fakülteleri’nin 1.ve 2. Sınıflarında okuyan kız öğrenciler başvurabilir. Bahsi geçen öğrenciler formdu eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak başvuru yapabilir.

Kardelen Bursu başvuruları 15 Ağustos-10 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır.

TOG Kardelen Bursu başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi başlıklı makalemizde Telefon kılıfı süsleme isi ve Telefon kılıfı süsleme isi nasıl yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

kardelen burs başvurusu (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|