*

TOG Öğretmen Çocuğu Bursu başvurusu 2014

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) gençlerin sosyal sorumluluk projelerinde yer almasını, toplumsal sorunlara duyarlılıklarının gelişmesini, aktif faaliyet ve projelerde gönüllü olarak yer almasını hedefleyen bir vakıftır.

2002 yılından beri faaliyet gösteren vakıf gençlere burs ve staj imkanları sağlayarak eğitime destek veriyor. TOG çeşitli başlıklar altında eğitim bursları veriyor. Öğretmen çocuklarına yönelik TOG bursları sadece annesi ya da babası öğretmen olan üniversiteli gençler için geçerli bir burs.

Öğretmen çocuğu olan üniversiteli gençler başvuruda istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurarak online başvuru yapabilir.toplum gonulluleri vakfi tog 1 TOG Öğretmen Çocuğu Bursu başvurusu 2014

TOG Öğretmen Çocuğu Bursundan kimler yararlanabilir?

Üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrencilerle, ara sınıf öğrencileri öğretmen çocuğu olduğunu gösteren belgeyi ibraz ederek bursa başvurabilir. Başvurular 15 Ağustos-10 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır.

TOG Öğretmen Çocuğu Bursu başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi başlıklı makalemizde Telefon kılıfı süsleme isi ve Telefon kılıfı süsleme isi nasıl yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|