*

Van Evde Ek İş İlanları 2014

Eğer Van ili ve çevresinde ikamet ediyorsanız, evde ek iş ilanları web sayfamızda görebileceğiniz, kendi bölgenizde bulunan iş ilanlarını takip ederek işverenlerle iletişim kurmanıza yardımcı olacak bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Günümüzde hayat şartlarının giderek ağırlaşması ve eğitim düzeyinin giderek yükselmesiyle, eve sadece erkek para getirir anlayışı yavaş yavaş kaybolmaya başladı. Zaten zorlaşan koşullar bunu artık bir zorunluluk haline getiriyor. Eğer siz de aile bütçesine katkıda bulunmak istiyor fakat ev işleri ve çocuklar yüzünden buna nasıl vakit ayıracağınızı bilemiyorsanız şu an doğru yerdesiniz demektir. Çünkü sitemizde günlük yaşam alışkanlıklarınızı çok fazla değiştirmek zorunda kalmadan, işe geç kalma endişesi yaşamadan, patron stresi ile uğraşmak zorunda kalmadan ve evinizin konforunda neler yapabileceğiniz konusunda kendiniz için mutlaka bir şeyler bulabilirsiniz.

evde-ek-isSon yıllarda ortaya çıkan ve özellikle ev hanımlarının ev işlerinden arta kalan zamanlarını değerlendirerek ev ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlayan firmaların kendi bölgeniz için uygun olan ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Evde akşam televizyon izlerken ya da eş dost sohbet ederken bile yapabileceğiniz bu işler ile aile bütçesine hatırı sayılır katkılarda bulunabilirsiniz. Eğer siz de Van ili veya çevre ilçelerden birinde yaşıyor ve sitemizde bulunan ilanlar arasında yer alan boncuk işleme, kına paketleme, nikah şekeri ve davetiyesi hazırlama, tespih dizme gibi işlerle para kazanabilirsiniz. Eğer isterseniz daha sonraki fırsatlardan erken haberdar olabilmek için iletişim bilgilerinizi bize bırakabilir ve bu fırsatlardan hiç bir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

NOT: Firmaların sizinle iletişime geçmesi için sitemizdekki yorum bölümüne e-posta adreslerinizi bırakarak, sizlerle irtibata geçnelerini sağlayabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Ankara’da Nikah Şekeri İşi Verenler başlıklı makalemizde Ankara nikah şekeri işi veren firmalara nasıl ulaşılabilir? ve Ankarada Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

One Response to “Van Evde Ek İş İlanları 2014”

  1. 1
    Lara Says:

    Van merkezden evde ek is yapmak istiyorum is farketmez…

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |