*

Volvo Bayilik Şartları Nelerdir

1927 yılından bu yana sektörde yer alan Volvo, yıllar geçtikçe sektördeki tecrübesini artırmış ve günümüzün sayılı otomotiv firmalarından biri haline gelmiştir. Her aracında kaliteyi yansıtan Volvo, birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de bayilik hizmetlerine devam etmektedir. Çeşitli koşullar altında bayilik veren firma, hedef kitleye yerinde hizmet sunmak için çalışmalarını büyük bir hızla sürdürmektedir.

Volvo bayilik şartları nelerdir?

Dünyanın ünlü otomotiv markalarından biri olan Volvo, bayilik hizmetinde öncelikle önemli ölçüde sermaye talep etmektedir. Yeterli sermaye sağlayamayan kişilere bayilik vermeyen firma, yine aynı şekilde isim hakkı talep etmektedir. Bunun yanında bayi tasarım ve dekorasyon çalışmaları firmanın kendisi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca bayilik alımının ardından firma belirli dönemlerde eğitimler gerçekleştirmektedir. Bayilik hakkı kazanan her şubenin bu eğitimleri bünyesinde yer alan personeller ile katılım göstermesi mecburidir.

volvo-bayilikÜlkemizde bilinen Volvo distribütörlerinden biri Ulusoy firmasıdır. Volvo’ya ait olan her aracın ülkemize girişini sağlayan firma Volvo prensipleri ve fiyatları altında araçların satışını gerçekleştirmektedir. Bunun yanında araç fiyatları Volvo şirket prensipleri gereği belirli ölçülerde satışa sunulmakta ve bayi kendi belirlediği bir fiyattan araç satışı yapamamaktadır.

Siz de araç kiralama sektörüne Volvo güvencesinde girmek ve distribütörlük almak istiyorsanız, aşağıda sizler için sunduğumuz iletişim bilgilerinden bayilik hizmetleri konusunda irtibata geçebilir ve bayilik şartları hakkında net bilgiler edinebilirsiniz. Volvo’nun uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimi ile sektörde zorlanmadan ilerleyeceğinizi söylemek isteriz.

Bir önceki yazımız olan Dizi Film Setlerine Odanızı Kiralayın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

iş yerinin yanına ek bayi (1)volvo bayilik (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |